Режими Hideez Key

Hideez Key (Корпоративна версія) - Режими

Є кілька режимів для Hideez Key

Увімкнення Hideez Key

За замовчуванням новий пристрій Hideez Key вимкнено. У цьому режимі забезпечується мінімальне споживання енергії. Bluetooth вимикається, процесор ключа переходить у глибокий сон.

Щоб включити Hideez Key, необхідно натиснути кнопку і пристрій перейде в режим сполучення.

Коли пристрій від’єднується від користувача на сервері HES, ключ повністю очищується і переходить у режим вимкнення.

Створення пари

Цей режим дозволяє з’єднати пристрій з комп’ютером або телефоном. Даний процес триває близько 30 секунд після натискання кнопки на ключі. Світлодіод в цей час видає три довгі спалахи яскравості синього кольору.

Коли починається процес підключення, світлодіод починає блимати зеленим кольором.

Після цього користувач повинен натиснути кнопку для підтвердження. Якщо протягом 15 секунд кнопку не натиснути, сполучення переривається і пристрій повертається до попереднього режиму роботи.

Пару з пристроєм створено

Коли є принаймні одне сполучення з комп’ютером або телефоном, пристрій ніколи не вимикається та готовий повторно підключитися до будь-якого з пристроїв. Процес підключення відбувається, наприклад, коли пристрій наближається до ключа, коли він потрапляє в зону близькості або коли користувач активує функцію авторизації FIDO.

Також в цьому режимі пристрій постійно доступний для сполучення з іншими пристроями. Перед сполученням не потрібно натискати кнопку, хоча це може прискорити процес, оскільки на 30 секунд збільшується швидкість обміну пакетами. Як і при сполученні з першим пристроєм, після того, як засвітиться зелене світло, потрібно натиснути кнопку для підтвердження з’єднання.

Пристрій можна сполучити з приблизно 120-ма іншими пристроями. Якщо буде виконано сполучення зі 121-м пристроєм, інформація про сполучення з першим пристроєм буде видалена.

Пристрій підключено

У цьому режимі пристрій знаходиться при наявності хоча б одного з'єднання з комп'ютером або телефоном. Якщо підключено більше ніж один пристрій, цей режим називається Multi Connected. Одночасно пристрій може тримати до 4 підключень.

Також в цьому режимі пристрій постійно доступний для сполучення з іншими пристроями. Перед сполученням не потрібно натискати кнопку, хоча це може прискорити процес, оскільки протягом 30 секунд збільшується швидкість обміну пакетами. Як і при сполученні з першим пристроєм, після того, як засвітиться зелене світло, потрібно натиснути кнопку для підтвердження з’єднання.

Коли пристрої підключені, Hideez Key виконує 4 короткі спалахи синім світлодіодом.

Коли з’єднання розривається, відбувається короткий пурпуровий спалах.

Якщо кнопка натиснута в режимі Пристрій підключено, подія передається програмі Hideez Client, який виконує відповідну команду — введення пароля, логіна або OTP.

З'єднання з декількома пристроями одночасно

У цьому режимі пристрій знаходиться при наявності 2-4 з'єднань з комп'ютером або телефоном. Цей режим схожий на режим Пристрій підключено, але натискання кнопки в даному режимі не обробляється програмою Hideez Client, оскільки неможливо визначити, з яким клієнтом потрібно працювати (наприклад, ввести пароль).