Як ввести облікові дані за допомогою ключа Hideez Key

Hideez Key (Корпоративна версія) – Автозаповнення полів для логінів і паролів

Після того як адміністратор або співробітник додасть акаунти до сховища Hideez Key, апаратний ключ можна використовувати для входу на веб-сайти/програми.

Є 2 варіанти вводу логіну і паролю у відповідні поля: - за допомогою комбінації гарячих клавіш a) Ctrl+Alt+L = логін b) Ctrl+Alt+P = пароль c) Crtl+Alt+O = одноразовий пароль (OTP) - натискаючи на кнопку на ключі Hideez a) 2 натискання = логін b) 3 натискання = пароль c) 4 натискання = одноразовий пароль (OTP)

  1. Переконайтеся, що ключ відображається в програмі Hideez Client: програма відображає серійний номер пристрою (1) і рівень сигналу (2). Також переконайтесь, що всі індикатори зеленого кольору.

2. Відкрийте потрібний сайт у підтримуваному браузері (Chrome, Edge, Mozilla Firefox, Opera, Brave).

3. Станьте курсором миші у поле входу Логіну та натисніть Ctrl+Alt+L на клавіатурі або двічі натисніть кнопку на ключі Hideez.

4. Станьте курсором миші у поле входу Пароля та натисніть Ctrl+Alt+L на клавіатурі або тричі натисніть кнопку на ключі Hideez.

5. Якщо ви використовуєте OTP, вам потрібно зайти в поле введення OTP і натиснути Ctrl + Alt + O на клавіатурі або 4 рази натиснути кнопку на ключі Hideez Key.

Тепер ви можете увійти.