Принципи роботи

Hideez Key (Enterprise edition) – Принципи роботи

Hideez Key взаємодіє з робочими станціями за допомогою радіочастотних сигналів, визначених стандартом Bluetooth 4.0 Low Energy в діапазоні частот 2,4 ГГц.

Цей стандарт вимагає мінімального енергоспоживання і використовує шифрування даних під час передачі. Стабільна відстань з'єднання може досягати до 100 метрів на відкритому повітрі без перешкод або до 25 метрів у приміщенні. Фактичний рівень сигналу і дальність з'єднання залежить від навколишніх перешкод, включаючи людські тіла, які можуть впливати на робочий діапазон і виконання певних функцій.

Hideez Key може приблизно виміряти відстань до спарених пристроїв, використовуючи індикацію рівня прийнятого сигналу (RSSI). Ця функція лежить в основі більшості охоронних і сигнальних систем.

Hideez Key 4 оснащений модулем NFC, що дозволяє використовувати його для FIDO2.

Hideez Key також оснащений модулем RFID, який працює в діапазоні частот 125 кГц. Ви можете дізнатися більше про RFID тут.

Робота Hideez Key з Bluetooth вимагає встановлення Hideez Client та ключ, з'єднаний з робочою станцією. Детальний посібник з процесу встановлення можна знайти тут.