Як оновити прошивку на Hideez Key (Корпоративна версія)

Hideez Key (Корпоративна версія) – Оновлення прошивки

Утиліта для обслуговування Hideez Key вже встановлена у папці зі встановленою програмою Hideez Client. Ви можете знайти найновішу версію Hideez Client тут.

Для запуску цієї утиліти вам потрібно мати права адміністратора на комп’ютері.

Примітка! Device Maintenance Application працює лише на ПК зі встановленним Hideez Client.

Перейдіть до Файли програм > Hideez > Client > Device Maintenance Application

Оновлення прошивки в одиночному режимі

Крок 1

Запустіть файл Device Maintenance Application.exe. Виберіть опцію Розширеного оновлення. Якщо ви хочете оновити прошивку за допомогою донгла, виберіть Hideez dongle, якщо ви хочете оновити прошивку через внутрішній Bluetooth - виберіть Windows Bluetooth (Beta).

Крок 2

Встановіть опцію Вибрати файл і натисніть Вибрати файл прошивки. Оберіть потрібний файл. Для цього вам потрібно спочатку завантажити його на свій комп’ютер із цієї сторінки.

Або

Натисніть Вибрати доступну версію для вашої моделі пристрою, щоб оновити прошивку до останньої версії.

Прапорець Автоматично розпочати завантаження прошивки пристрою за замовчуванням вимкнено. Увімкніть його, якщо ви впевнені, що вам потрібно оновити прошивку. Якщо ви не впевнені, ви можете залишити це поле пустим, перевірити поточну версію прошивки на вашому ключі, а потім натиснути кнопку Оновити, якщо необхідно.

Крок 3

Доторкніться Hideez Key до Bluetooth Dongle і натисніть Оновити. Розпочнеться процес оновлення прошивки.

Ви можете прочитати більше про режими ключа та переглянути відео тут.

Перегляньте відео про те, як Hideez Key працює під час оновлення.

Якщо ви оновлюєте прошивку на ключі Hideez, який ніколи не використовувався, вам потрібно увімкнути його, дочекатися, поки він почне блимати синім кольором, і торкнутися Донглу. Далі потрібно дочекатися, поки ключ почне блимати зелений колір, підтвердити дію, натиснувши на кнопку на ключі. Почнеться процес оновлення прошивки.

Якщо ви використовуєте Hideez Key, який ніколи не використовувався на ПК, на якому ви намагаєтеся виконати процес оновлення прошивки, то після торкання ключа до Донглу потрібно дочекатися зеленого миготіння і підтвердити дію, натиснувши кнопку на ключі. Тоді запуститься процес оновлення прошивки.

Якщо під час блимання зеленого індикатора ви не натиснете кнопку протягом 15 секунд, підключення ключа не відбудеться і програма Hideez Client не зможе працювати з Hideez Key. Для повторного підключення потрібно ще раз довго натиснути кнопку.

Крок 4

Дочекайтеся завершення процесу. Це може зайняти кілька хвилин.

Оновлення прошивки в паралельному режимі

Якщо у вас є кілька ключів Hideez, ви можете оновити їх у паралельному режимі. Просто натискайте клавішу на кожному ключі Hideez і чекайте.

Примітка! Функціонал Hideez Key недоступний під час оновлення прошивки.

Відео інструкція

Подивіться відео про процедуру оновлення прошивки.