Редагування акаунтів які існують

Hideez Client App – Редагування акаунтів які існують

Ви можете редагувати лише ті облікові записи, які створили самостійно на своєму ключі. Облікові записи, створені адміністратором на сервері HES, не можуть бути змінені або видаленні. Двічі клацніть на рядку з акаунтом, щоб відкрити детальну інформацію. Натисніть Редагувати та перейдіть до вікна редагування даних облікового запису.

Зауважте, що кнопка «Зберегти» відображатиметься, лише якщо ви внесли будь-які зміни.

Ви можете виконати наступні дії:

  • Змінити логін

  • Ввести новий пароль вручну або згенеруйте надійний пароль в інтерфейсі клієнта (натиснувши на відповідну іконку в рядку пароля)

  • Додайте або змініть веб-сайти та програми, де цей обліковий запис дійсний.

Якщо сайт або програма не вказано, акаунт використовуватиметься для входу у комп’ютер. Обмежень щодо кількості сайтів і додатків для облікового запису немає. Ви можете вибрати програми з тих, які автоматично встановлюються Windows на вашому комп’ютері.

  • Встановіть або змініть секрет OTP.

Після збереження зміни набудуть чинності.

Також ви можете змінити пароль облікового запису домену безпосередньо з клієнта Hideez. Це означає, що ви можете змінити пароль облікового запису в AD, а не лише в апаратному сховищі.

Це можливо, якщо виконуються такі умови:

  • Ви повинні увійти акаунт користувача домену.

  • На ключі є обліковий запис для розблокування акаунта домену.

Щоб змінити пароль облікового запису домену, виконайте такі дії:

  1. Увійдіть до акаунта користувача домену.

  2. Відкрийте Hideez Client.

Після цього вам не доведеться змінювати пароль на сервері AD, ви можете увійти з цим новим паролем навіть без ключа. Тому, будь ласка, збережіть цей пароль у надійному місці, або запам’ятайте його.

Будь ласка, зверніть увагу, що правила зміни пароля домену за умовчанням дозволяють змінювати пароль лише один раз протягом 24 годин.