Резервне копіювання та відновлення акаунтів

HES Enterprise Server - Копіювання та відновлення акаунтів

На ключі, який було призначено співробітнику, доступна опція резервного копіювання та відновлення акаунтів.

Це дуже корисна функція, якщо у вас є більше одного ключа на кожен обліковий запис і вам потрібно синхронізувати всі ключі.

Створення резервної копії

Резервна копія створюється автоматично щоразу після встановлення з'єднання між ключем і робочою станцією. Вам потрібно лише підключити ключ у Hideez Client і та зачекати приблизно 2 хвилини, щоб резервна копія з'явилася на сторінці співробітника. Можна зберігати до 10 резервних копій.

Відновити з резервної копії

Крок 1

Щоб відновити облікові записи з раніше створеної резервної копії, необхідно відкрити відомості про співробітника. Виберіть необхідного співробітника зі списку і натисніть кнопку Деталі в розділі Співробітники. Також ви можете натиснути два рази на рядок із потрібним співробітником і перейти в розділ додаткової інформації про співробітника.

Крок 2

Виберіть потрібну резервну копію зі списку копій і натисніть кнопку Відновити з резервної копії

Крок 3

Підтвердіть відновлення.

Будь ласка, зверніть увагу, що всі зміни з часу останнього резервного копіювання буде втрачено. Також будуть відновлені тільки акаунти, створені на сервері (Personal, Shared). Приватні акаунти, додані співробітником через клієнта, залишаться.

Після цього акаунти будуть відновлені на сервері, і вам потрібно буде синхронізувати ключ зі своєю робочою станцією, яка повинна мати підключення до сервера.

На сервері з'являється завдання з відновлення для апаратного сховища.

.