Як додати співробітника?

Hideez Enterprise Server – Додавання співробітника

Перейдіть до розділу меню Співробітники.

Натисніть кнопку Створити співробітника

Заповніть дані співробітника:

Сторінка "Профіль":

Єдине обов’язкове поле – Ім’я та Електронна пошта. Унікальність перевіряється зв'язкою Ім'я та Прізвища.

Якщо в списку немає потрібної компанії/відділу/посади, ви можете додати їх. Як створити компанію? Як додати відділ до компанії? Як керувати посадами в компанії?

Сторінка "Апаратне сховище" (опціонально):

На цьому кроці ви можете призначити ключ Hideez працівнику. Ви можете вибрати тільки з пристроїв у статусі Ready. Ви можете пропустити цей крок на цей момент, якщо ви не впевнені. Просто натисніть Пропустити.

Сторінка "Акаунт" (опціонально):

На цьому кроці ви можете, наприклад, додати особистий обліковий запис для розблокування робочої станції. Виберіть тип облікового запису (локальний/доменний/Windows/Azure AD) і додайте всі необхідні дані. Ви можете пропустити цей крок на цей момент, якщо ви не впевнені. Просто натисніть Пропустити.

Сторінка "Єдиний вхід" (опціонально):

На цьому кроці ви можете ввімкнути опцію Єдиного Входу (Single Sign On), якщо на вашому сервері налаштовано протокол SAML і увімкнена двофакторна автентифікація.

Ви можете обрати один із 2-х варіантів аутентифікації за допомогою Системи Єдиного входу (SSO):

  1. Безпарольна автентифікація - Користувач повинен використовувати FIDO Security Key, FIDO Platform Authenticator або Hideez Authenticator App для автентифікації без пароля та імені користувача.

  2. Двофакторну аутентифікація - Користувач повинен використовувати логін + пароль + другий фактор. Двофакторна автентифікація вимагає використання ключа безпеки, додатка OTP Authenticator або додатка Hideez Authenticator

Сторінка "Огляд":

Перевірте всі введені дані та натисніть Створити.

Після цього кроку буде створено Співробітника. На наступному кроці потрібно надати користувачеві код активації пристрою (якщо ви прив’язали сховище до користувача на кроці "Апаратне сховище").

Сторінка "Активація":

Ви можете надіслати код на електронну пошту співробітника, або переглянути його і скопіювати одразу і повідомити код будь-яким зручним способом (наприклад, телефоном або в месенджері).

Користувач повинен буде ввести код активації при підключені Hideez Key до робочої станції.

Ви можете дізнатися більше про Механізм активації ключів за цим посиланням.