Перехід у статус Suspended

Hideez Enterprise Server – Перехід у статус Suspended

Є 2 варіанти переведення Hideez Key у статус Suspended:

  1. Ручний перехід у статус з Active -> Suspended. Якщо політика вашої компанії передбачає, що співробітники, які тривалий час відсутні в офісі (відпустка, лікарняний), не повинні використовувати ключ Hideez, примусово переведіть їх ключі у статус Suspended.

  2. Автоматичний перехід зі статусу Locked -> Suspended. Коли адміністратор виконує команду для активації заблокованого ключа Hideez, ключ автоматично переходить із статусу Locked в статус Suspended та залишається в ньому, доки користувач не введе код активації.

Ручний перехід Active -> Suspended

Крок 1

Перейдіть до розділу Апаратні сховища. Виберіть потрібний Hideez Key у статусі Active. Натисніть на нього та натисніть кнопку Призупинити сховище.

Крок 2

У вікні Опис вкажіть причину призупинення ключа (необов’язково) і натисніть Призупинити.

Крок 3

Hideez Key перейшов у стан Suspend і його більше не можна підключити до робочої станції.

Крок 4

Надайте користувачеві код активації. Натисніть Показати код активації та надішліть його електронною поштою або будь-яким іншим зручним для вас способом.

Після цього ваше завдання як адміністратора виконано. Користувач повинен буде ввести код активації при спробі підключити Hideez Key до робочої станції. Щойно активацію буде успішно завершено, статус Hideez Key стане Active.

Для користувача процедура активації під час першого використання та при виході зі статусу Suspend візуально виглядатиме однаково. Єдина відмінність полягає в тому, що під час першого підключення необхідно натиснути кнопку на ключі для підтвердження (поки кнопка блимає зеленим).