Як отримати ліцензію?

Hideez Enterprise Server – Отримання ліцензій

Крок 1

Перейдіть у розділ Апаратні сховища, далі на вкладку Замовлення ліцензій, щоб отримати нові ліцензії або поновити наявні.

Крок 2

Натисніть Нове замовлення.

Крок 3

Виберіть, який варіант вам потрібен: замовлення нової ліцензії або продовження існуючої.

Ви можете оформити замовлення на будь-яку кількість пристроїв.

Дата початку - дата початку дії ліцензії. Вказується тільки для нових пристроїв. Якщо запуск пристроїв має бути відкладено, дату початку можна перенести, щоб зменшити вартість замовлення.

Кінцева дата – кінцева дата дії ліцензії. Цей параметр необхідно вказати як для продовження ліцензії, так і для нових ліцензій. Якщо ліцензію продовжено для кількох пристроїв, які мають різну дату закінчення, дата завершення буде однаковою для всіх після придбання нових ліцензій, що спростить процедуру поновлення в майбутньому. Загальна вартість замовлення буде розрахована за кількістю днів між датою початку та датою завершення для кожного пристрою.

Для забезпечення безперебійної роботи вашої компанії замовлення на переоформлення ліцензій можна зробити заздалегідь. Нові ліцензії набувають чинності лише після закінчення терміну дії попередніх. Вартість буде розраховуватися не від дати створення замовлення, а від дати закінчення терміну дії ліцензій на кожен пристрій.

Крок 4

Після створення замовлення воно відображається у списку в статусі New. У цьому статусі ви можете скасувати замовлення, переглянути його або відправити на обробку.

Переконавшись, що все правильно, натисніть Надіслати в контекстному меню зверху:

Система попросить підтвердити запит.

Ваше замовлення почне свій життєвий цикл, і ви зможете відстежувати його статус після відправлення. Про зміну статусів замовлення ви отримаєте сповіщення електронною поштою.

  • Sent - замовлення успішно відправлено

  • Processing - замовлення було прийнято на обробку співробітниками Hideez Inc.

  • Waiting for payment - було сформовано рахунок для оплати та надіслано на електронну адресу компанії, вказану при реєстрації. Замовлення очікує оплати клієнтом.

  • Completed - оплата отримана, ліцензії створені й будуть завантажені вашим сервером HES автоматично.

  • Canceled - замовлення скасовано (за згодою з клієнтом шляхом переговорів).

  • Error - під час обробки вашого замовлення сталася помилка. Необхідно звернутися до технічної підтримки.

Після отримання повідомлення про перехід замовлення в статус Completed натисніть кнопку Оновити статус замовлення. Після цього ліцензії з'являться на сервері HES.

Ліцензія буде оновлена ​​автоматично під час наступного підключення пристрою через програму Hideez Client.