Налаштування SSO для адміністратора

Hideez Enterprise Server – Налаштування для адміністратора

Увімкнути систему Єдиного входу для співробітника

Співробітники не можуть увійти в сервіс HES і використовувати службу SSO за замовчуванням, вони повинні мати явний дозвіл адміністратора. Цю опцію можна ввімкнути під час додавання співробітника. Якщо ви вже створили співробітника і бажаєте увімкнути Єдиний вхід для нього оберіть співробітника зі списку та натисніть кнопку Деталі. . Таким же чином ви можете реагувати систему Єдиного входу для співробітника.

Натисніть кнопку Увімкнути систему єдиного входу на сторінці, що відкриється.

Якщо ви хочете дозволити використовувати безпарольну автентифікацію за допомогою Hideez Authenticator, увімкніть параметр "Використовуйте безпарольну автентифікацію".

Якщо ви хочете використовувати Hideez Authenticator як 2FA, увімкніть параметр "Використовувати двофакторну аутентифікацію", а потім натисніть кнопку "Увімкнути".

Примітка. Співробітник повинен мати дійсну електронну адресу та відповідний ключ безпеки (апаратний, програмний, платформенний) для активації послуги SSO.

Для всіх адміністраторів HES служба SSO вмикається автоматично та не може бути відключена. Якщо Зовнішній ідентифікатор використовується як Поле Ідентифікатора Імені, ви також повинні заповнити це поле.

Щоб змінити поле зовнішнього ідентифікатора відкрийте:

Співробітники -> Виберіть співробітника -> Деталі -> розділ Єдиний вхід -> Налаштування

Буль ласка, зверніть увагу, що деякі постачальники послуг можуть не підтримувати цю функцію.