Додавання Робочої станції для безконтактного розблокування

Hideez Enterprise Server – Робочі станції безконтактного розблокування

Proximity - функція, яка дозволяє блокувати та розблокувати комп’ютер залежно від потужності сигналу Bluetooth без фізичної взаємодії з ним. Якщо потужність сигналу Bluetooth нижча за вказаний параметр, комп’ютер буде автоматично заблоковано. Proximity позбавляє користувача необхідності блокувати та розблоковувати комп'ютер вручну і забезпечує надійне блокування робочої станції (коли ключ знаходиться на відстані від неї) і розблокувати (при наближенні до робочої станції).

Наприклад, коли користувач із ключем відійде від робочої станції, вона автоматично заблокується. Коли користувач з ключем наблизиться до робочої станції, вона буде автоматично розблокована.

Щоб додати або відредагувати Робочу станцію, яка буде розблокована за допомогою Proximity (рівень сигналу Bluetooth), вам потрібно додати дану станцію до списку Робочі станції безконтактного розблокування:

  1. Двічі натисніть на рядку зі співробітником, який має Hideez Key.

  2. Перейдіть до розділу Робочі станції безконтактного розблокування

  3. Виберіть робочу станцію, яку ви бажаєте розблокувати за допомогою Proximity.

Щоб увімкнути розлокування робочої станції за допомогою Proximity Unlock адміністратор повинен виконати дві умови:

  • додати робочу станцію до списку Робочі станції безконтактного розблокування на сторінці співробітника, який має ключ Hideez

  • призначити робочій станцію Профіль, в якому увімкнено параметр Дозволити блокування по відстані

Ви можете побачити ключ Hideez або список ключів, яким дозволено працювати з цією робочою станцією через Proximity.

Додати апаратне сховище

Ви можете додати апаратні ключі, якім дозволено працювати з цією робочою станцією через механізм Proximity. Натисніть кнопку Додати апаратне сховище і виберіть потрібне сховище із списку.

Будь ласка, зверніть увагу! Якщо ви дозволяєте декільком ключам Hideez розблокувати один і той самий комп’ютер через Proximity, це може призвести до нестабільної роботи, якщо ці ключі одночасно знаходяться поблизу одного комп’ютера.

Використовуйте такі налаштування лише в тому випадку, якщо користувачі працюватимуть з цим комп’ютером позмінно.

Одночасно одним ключем Hideez можна розблокувати до 4 комп'ютерів з одним обліковим записом для входу в комп'ютер. Це може бути дуже зручним рішенням, коли користувач має на робочому місці кілька комп’ютерів, ноутбуків і робочих станцій і входить до всіх них під одним обліковим записом.

Єдиним обмеженням у цьому випадку є те, що комп’ютери мають бути ввімкнені, щоб відбувся послідовний зв’язок між кожним комп’ютером і ключем.

Видалити апаратне сховище

Ви можете заборонити опцію безконтактного розблокування для деяких Hideez Keys. Потрібно лише видалити їх із цього списку.

Клацніть рядок із потрібним ключем Hideez і натисніть кнопку Видалити апаратне сховище.

Підтвердіть свою дію:

Ви можете прочитати більше про механізм proximity у цьому розділі: Розблокування робочої станції за допомогою механізм Proxymity