Що робити, якщо я бачу повідомлення «Помилка підключення. Спроба повторно підключити пристрій»?

Hideez Client App – Помилка підключення

Якщо програма Hideez Client показує повідомлення «Помилка підключення. Спроба повторно підключити пристрій...» під час торкання ключа до Донглу, спробуйте наступне:

Крок 1

Зупиніть службу. Перейдіть у Диспетчер завдань -> Служби.

Клацніть правою кнопкою миші на рядку з Hideez Service і натисніть Зупинити.

Будь ласка, закрийте програму Device Maintenance Application, якщо вона відкрита.

Крок 2

Перейдіть у C:/Program Data/Hideez/Sevice/Bonds і видаліть файл, що відповідає mac-адресі вашого ключа. Наприклад, якщо ваш ключ має Mac-адресу E8:53:AA:23:BB, файл матиме назву BB-8A-23-AA-53-E8.hbf.

Program Data - є прихованою директорією. Будь ласка, скористайтеся цим посібником, якщо дана директорія не відображається на вашому комп'ютері..

Крок 3 (опціонально)

За потреби оновіть прошивку.

Дотримуйтесь цієї інструкції.

Крок 4

Запустіть службу. Перейдіть у Диспетчер завдань -> Служби.

Натисніть правою кнопкою миші по рядку з Hideez Service і натисніть Запустити.

Крок 5

Спробуйте знову підключити ключ Hideez до Hideez Client.

Якщо пристрій Hideez Key ще не використовувався з цією робочою станцією, то вперше вам потрібно з’єднати ключ Hideez з Донглом. Під час створення пари Hideez Key періодично блимає зеленим світлодіодом. Для підтвердження потрібно виконати коротке натискання на кнопку на ключі. Будь ласка, перегляньте відео.

Якщо ви не натиснете кнопку протягом 15 секунд, сполучення не відбудеться, і клієнтська програма Hideez не зможе працювати з Hideez Key. Щоб повторно створити пару, потрібно ще раз виконати довге натискання на кнопку.