Апаратні ключі безпеки від інших виробників

Сервер Hideez Enterprise Server дозволяє використовувати різні ключі безпеки FIDO

Окрім апаратних (фізичних) ключів Hideez, для автентифікації на сервері Hideez Enterprises ви також можете використовувати ключі від інших виробників, які підтримують протоколи FIDO (FIDO2 і U2F). До таких ключів відносяться, наприклад, ключі від компанії YubiKeys.

Існує широкий вибір апаратних ключів безпеки сторонніх виробників, які можна використовувати для автентифікації на сервері HES. Ці ключі можна використовувати для автентифікації через USB, Bluetooth, NFS або навіть з’єднання USB-C і Lightning. Деякі з них підтримують біометричні параметри аутентифікації.

Основною вимогою до таких ключів є їх здатність підтримувати стандарти FIDO U2F і FIDO2, розроблені FIDO Alliance.

Перш ніж використовувати ключ будь-якого іншого виробника, ми рекомендуємо переконатися, що даний ключ підтримує роботу за протоколами FIDO U2F і FIDO2.

Зверніть увагу, що ви можете використовувати апаратні ключі безпеки інших постачальників лише для автентифікації на сервері HES.

Щоб заблокувати або розблокувати робочу станцію за допомогою Proximity або розблокувати ПК за допомогою ключа безпеки, ви маєте використовувати лише Hideez Keys.

Ви можете використовувати апаратні ключі безпеки від сторонніх постачальників для автентифікації на HES за допомогою таких методів:

Вищенаведені опції входу доступні для облікових записів адміністратора та користувача.

Варіант використання апаратного ключа залежить від конкретного браузера та операційної системи, які ви збираєтеся використовувати з ключем безпеки. Перед використанням ключа безпеки для аутентифікації на сервері HES радимо ознайомитися з рекомендаціями конкретного виробника. Наприклад, у випадку з Yubikey ви можете звернутися до їхньої офіційної документації.