Розблокування ПК за проксіміті

Сценарії використання Hideez – Розблокування ПК за проксіміті

Hideez Key дозволяє вам обирати механізм розблокування ПК.

Механізм проксіміті доречно використовувати, коли 1 користувач працює за 1 ПК.

Щойно Ви підходите до ПК, він розблоковується. Ви не маєте робити додаткових дій. Рівень сигналу Hideez Key визначає відстань, на яку Вам треба підійти для розблокування вашого ПК. Щойно рівень зросте вище заданого рівня (за замовчуванням 70%), комп'ютер буде автоматично розблоковано.

Розблокування ПК за проксіміті доступне, якщо виконано наступні умови:

Якщо пристрій Hideez Key ще не використовувався з програмою Hideez Client, то під час першого разу вам потрібно з’єднати Hideez Key із ключом. Під час створення пари Hideez Key періодично блимає (загоряється) зеленим світлодіодом. Для підтвердження потрібно виконати коротке натискання на кнопку. Дивіться відео.

Якщо Ви не натиснули на кнопку протягом 15 секунд, підключення не відбудеться і Hideez Client не зможе працювати з Hideez Key. Для перепідключення проведіть усю процедуру заново.

Важливі умови

  • Розблокування за проксіміті можливе лише за умови блокування за проксіміті. Якщо Ви примусово заблокували ПК, вважається, що це було зроблено не випадково і Ви маєте причини заблокувати ПК поруч з Вами. Тому, поки Ви не відійдете на необхідну відстань і не повернетесь, ПК буде можна розблокувати вручну.

  • Лише пристрій користувача, що відкривав сесію може заблокувати робочу станцію.

    Користувач сесії - користувач, що відкрив поточну сесію, тобто, авторизувався у обліковий запис Windows.

  • Значення проксіміті для блокування/розблокування може змінювати лише адміністратор (на даний момент). Адміністратор задає параметри у відсотках сили сигналу Bluetooth, наприклад: - блокування відбувається коли рівень сигналу Bluetooth падає нижче 30%, - розблокування відбувається коли рівень сигналу Bluetooth сягає 70%.

    Фактичні відстані в метрах можуть сильно відрізнятися в різних кімнатах і залежати від зовнішніх факторів (розташування Hideez Key, наявність меблів і стін у кімнаті тощо). Оптимальні для себе параметри потрібно визначити дослідним шляхом.

  • Ця опція ідеальна для ситуації, де є 1 ключ і 1 ПК. Якщо декілька ключів Hideez біля ПК мають право розблокувати його за проксіміті, поведінка системи стає непередбачуваною. Адміністратор може дозволити таку можливість тільки для співробітників, що працюють позмінно. Інакше, лише один ключ має мати можливість розблоковувати ПК за проксіміті. Для інших ключів має бути доступним лише розблокування за механізмом Tap-and-Go.