Налаштування проксіміті (керівництво для адміністратора)

Сценарії адміністратора Hideez – Налаштування проксіміті

Щоб налаштувати параметри блокування та розблокування по Proximity, адміністратор повинен налаштувати ці параметри на сервері HES у розділі Профілі робочих станцій. Потрібно відкрити цей розділ і встановити параметри блокування та розблокування для певних робочих станцій. Адміністратор повинен створити новий профіль з необхідною конфігурацією Proxymity і призначити робочу станції до цього профілю або відредагувати наявний профіль.

Перейдіть на сервері HES до розділу Робочі станції ->Профілі.

За замовчуванням, щойно додана робоча станція має профіль "Default" і використовує наступні налаштування: - блокування відбувається коли рівень сигналу Bluetooth падає нижче 30%, - розблокування відбувається коли рівень сигналу Bluetooth сягає 70%.

Фактичні відстані в метрах можуть сильно відрізнятися в різних кімнатах і залежати від зовнішніх факторів (розташування Hideez Key, наявність меблів і стін у кімнаті тощо). Оптимальні для себе параметри потрібно визначити дослідним шляхом.

Механізм проксіміті не дуже стабільний. Сигнал може постійно змінюватися (навіть коли ключ лежить на одному місці). Протягом декількох секунд рівень сигналу може змінюватися на 30-40 одиниць! На це впливає багато факторів: мобільна мережа та інші пристрої Bluetooth. Це властивості самої технології. За нашими спостереженнями, ми рекомендуємо встановлювати інтервали між значеннями не менше 40. Ми вибрали оптимальні значення:

LockProximity - 30; UnlockProximity - 70.